Beért!

2012.06.25. 08:08

205248_424599497584824_1976793236_n.jpg250939_424598644251576_1328216620_n (1).jpgSzőnyi Ferenc 11 nap és 10 óra és 3 perc alatt teljesítette 14. helyezéssel az Amerikát átszelő Race Across Amerika versenyt - 40 nappal a 6 napos futóverseny sikeres teljesítését követően.

A versenyt 27 indulóból 9 feladta menetközben, hiszen a körülmények igen zordak voltak, 100 éves melegrekordok dőltek meg, és iszonyat vihar miatt volt, akit a szervezőknek biztonsági okokból fedett helyre kellett vinni a verseny közben, mert félő volt, hogy kárt tesz a vihar a versenyzőben.

Ferenc 4 különleges, magyar fejlesztésű Stringbike-al teljesítette a 3000 mérföldes távot a Csepel, az OTP és Komárom városának támogatásával.
A csapat technikai okok miatt több 'részletben' érkezik haza, Feri érkezésére vasárnap éjfélkor lehet számítani Ferihegyen.

Gratulálunk Járvás Tamásnak, az új magyar rekord felállítójának, aki 5. ként ért célba.